Hızlı ve Nitelikli Tez Baskısı

Üniversitelerde lisansüstü veya doktora eğitimi sonucunda, öğrencinin bir tez çalışması hazırlaması ve daha sonra bunu basılı hale getirmesi gerekir. Bu nedenle diğer tüm çıktı ve baskı hizmetlerinden farklı olarak özel bir şekilde tez basımları yapılmaktadır. Çünkü bir tezin kabul edilebilir olması için baskı sürecinin belli kurallar dahilinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Lisans, yüksek lisans veya doktora seviyesindeki bir öğrenci için hazırlanan tez çalışmalarında yazım, redaksiyon ve savunma gibi tüm aşamalar tamamlandıktan sonra son adım olarak tez basımı gerçekleştirilir. İşlem, üniversite tarafından A4 kağıt boyutunda belirlenen kurallara uygun olarak yapıldıktan sonra, hazırlanan baskı titizlikle ciltlenir.

Akademik Çalışmanın Son Adımı Tez Basımı

Temel olarak, tez basım işlemleri belirli ve pratik adımlarla gerçekleştirilir. Ancak bu pratik sürecin bir sonucu olarak, sorunsuz bir baskı sağlamak için profesyonel bir destek gereklidir. Bir öğrencinin ev veya ofis ortamında sıradan bir yazıcıyla yapamayacağı bu yazdırma işlemi, yalnızca profesyonel bir kuruluşta gerçekleştirildiğinde daha iyi sonuçlar alınacaktır.

Her üniversite, öğrencilerin tez baskısı ile ilgili belirli kurallara uymalarını ister. Örneğin tezin kaç sayfa olduğu, kapağının nasıl hazırlanacağı, ne tür bir ciltleme yapılacağı ve kağıt boyutu gibi birçok farklı noktada değişiklikler meydana gelebilir. Tez yazdırılırken A4 boyutlu kağıt kullanılırken, sayfa sayısına, kapak türüne ve ciltleme türüne göre birçok farklı baskı türü görülebilir.

Tez Center sayesinde tezleriniz, kullanılan en son sistem dijital makineler ile basıldığından bugün çok hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu hızlı sonuca rağmen, tereddüt etmeden kaliteli bir baskı elde edilmesi mümkündür. Baskı işlemlerinde 1200 dpi gibi yüksek çözünürlükte dijital baskılar sağlanmaktadır.

Güvenilir ve Kolay Tez Baskısı

Bugün birçok kişi çevrim içi hizmetler sırasında, özellikle de akademik çalışmalarını emanet edebilecekleri firmalarda güvenliğe öncelik vermektedir. Örneğin bir tezin basılması talep edilirse, hazırlanan akademik çalışmanın gizliliğinin korunması ve hiçbir noktada paylaşılmaması istenir. Firmamız bu konuda Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Günümüzde dijital dünyanın getirdiği yeniliklerle her süreç kolaylaştırılmış ve tez basımında birçok imkan elde edilmiştir. Tez Center gibi firmaların kullandığı dijital sistemler baskı kalitesini ve hızını çok yüksek bir noktaya yükseltmiştir. İnternet üzerinden bile çok kolay bir şekilde, Türkiye’nin  her yerinden hizmet alabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Lisans, yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık ve uzmanlık tezi gibi tez türlerinde firmamızdan tez baskısı talep edebilirsiniz. Tezinizin basılmış halinin evinize kargo ile ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız bugün internet üzerinden Türkiye’nin çeşitli yerlerinden tez baskısı siparişi alarak tez basımı hizmetini en iyi şekilde tamamlayabilmektedir. Türkiye’nin her yerinden lisansüstü öğrencileri tezlerini online olarak bize ulaştırabilmekte, uygun ve hızlı bir şekilde tez baskısı hizmetini alabilmektedir.

Elbette güvenlik ve mahremiyet odaklı çalışmaların yanı sıra kaliteli ve hızlı bir hizmete de önem verilmektedir. Bu nedenle Tez Center, tez baskı hizmetleri sunarken günümüz teknolojisine uygun olarak hızlı ve kaliteli baskı sonuçları elde etmek için dijital dönüşüm gerçekleştirmiştir. Böylece tüm aşamalar en son sistem makineler ve profesyonel bir ekiple hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütülür ve tez basımı yapılır.

Tez Center’dan aynı zamanda internette yaptığımız görüşmelerden sonra tez basımında istenilen spiral ciltleme ve karton kapak hizmetinin yanında tez dizgisi ve redaksiyon gibi işlemleri de talep edebilirsiniz. Bize ulaştırılan teziniz enstitünüzün belirlediği kurallara göre kontrol edilerek tez yazım kılavuzuna göre gerekli tez düzenleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu süreçlerde baskı sağlanana kadar, akademik çalışmanın güvenliği esas alınmakta ve çalışmanızın gizliliği sağlanmaktadır. Dizgisi tamamlanan teziniz için daha sonra tez basım prosedürleri sağlanır. A4 boyutunda bir kapak ve ciltli kapak ile yapılan bu baskı işi tamamen üniversitenizin talep ettiği kurallara uygun olarak yürütülmektedir.